fbpx

Od niemal dwudziestu pięciu lat tworzymy wspólnie z naszymi Klientami niepowtarzalne drewniane domy szkieletowe. Planujesz budowę letniskowego bądź wielosezonowego domu wakacyjnego, czy może chcesz stworzyć przytulny dom całoroczny dla swojej rodziny – realizuj swoje marzenia razem z nami!
Domy z drewna wykonane przez Hat-Bud to gwarancja w pełni ekologicznej i energooszczędnej budowli przy nadzwyczaj krótkim czasie realizacji. Twój drewniany dom, niezależnie od projektu, będzie gotowy nawet w 3 miesiące.

Domy kanadyjskie

Drewniane domy szkieletowe, które są bardziej znane jako domy kanadyjskie, od wielu lat cieszą się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych oraz w Kanadzie, dzięki swojej trwałości i szybkiej realizacji.
Solidny szkielet z drewna suszonego komorowo (do 16%) i czterostronnie struganego wraz z najwyższej jakości materiałami izolacyjnymi w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem Hat-Bud to gwarancja solidnego, bezpiecznego i komfortowego domu, który będzie służył wielu pokoleniom.

Domy drewniane pod klucz – z wykończeniem

Specjalizujemy się w kompleksowym podejściu do całego procesu budowy. Każdy projekt jest prowadzony od etapu pomysłu i wstępnej wizji, przez wybór gotowego lub wykonanie indywidualnego projektu, aż do oddania w pełni wykończonego wewnątrz i zewnątrz domu.
Na naszej stronie znajdziesz zdjęcia poprzednich realizacji, a także mnóstwo gotowych projektów domów, spośród których można wybrać dom z drewna dla siebie. Zainspiruj się i stwórzmy razem Twój dom marzeń! Na etapie projektowania pomożemy w przekształceniu Twojej wizji, pomysłów i marzeń w indywidualny i wyjątkowy projekt domu z drewna, w którym Ty i Twoi bliscy będą się czuć komfortowo i bezpiecznie.

Zalety domów drewnianych

Wybór konstrukcji szkieletowej podczas budowy pozwala na większą elastyczność w zakresie stosowanych technologii w obszarze budowlanym, instalacyjnym oraz wykończeniowym niż przy tradycyjnym budownictwie. Ogrzewanie gazowe, elektryczne, a może pompa ciepła? Elewacja otynkowana czy może jednak wykończona drewnem? Wszystkie decyzje należą do tylko Ciebie!