fbpx
Logotypy Funduszy Europejskich oraz flaga Polski

HAT-BUD Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Wzrost konkurencyjności Spółki Cywilnej Hat-Bud dzięki wdrożeniu innowacji wzorniczych”.

Celem projektu jest wzrost konkurencyjności poprzez zwiększenie potencjału w zakresie umiejętnego zarządzania wzornictwem oraz wzrost wykorzystania wzornictwa w firmie Hat-Bud poprzez wdrożenie innowacji i działań projektowych.

Realizacja przedmiotowego projektu pozwoli wprowadzić firmę na wyższy poziom rozwoju usługowego oraz technologicznego wraz z dużo bardziej dopasowaną dla obecnych i przyszłych klientów. Wdrażane innowacje nie tylko wpłyną na jakość dotychczasowo prowadzonej działalności, ale pozwolą znacząco zwiększyć przewagę konkurencyjną.

Całkowita wartość projektu: 5 282 481.00 PLN

Dofinansowanie projektu z UE: 2 999 290.00 PLN


Logotypy Funduszy Europejskich oraz flaga Polski

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „HAT-BUD” S.C. A.W.CZ. Korbecki realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Internacjonalizacja firmy P.W. HAT-BUD s.c. A.W.Cz. Korbecki”.

Celem projektu jest wprowadzenie na nowe rynki zagraniczne produktów firmy Hat-Bud w postaci ekologicznych domów z drewna w konstrukcji szkieletowej poprzez:

  • pozyskanie nowych zagranicznych kontrahentów – firmy zajmujące się budową domów w Szwajcarii i Francji oraz architektów w Szwajcarii i Francji;
  • dywersyfikacja rynków sprzedaży;
  • rozwój oferowanych projektów domów w oparciu o trendy na rynkach zagranicznych, szukanie nowych rozwiązań w budownictwie szkieletowym i prefabrykowanym.

Okres realizacji: 01.09.2021 – 31.03.2023

Całkowita wartość projektu: 586.341,00 PLN

Dofinansowanie projektu z UE: 405 195.00 PLN


Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „HAT-BUD” S.C. A.W.CZ. Korbecki realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Rozwój innowacji w firmie „HAT-BUD” S.C A. W. Cz. Korbecki poprzez wzrost wykorzystania wzornictwa”.

Celem projektu jest wzmocnienie konkurencyjności firmy „HAT-BUD” s.c. poprzez wzrost jej potencjału w zakresie umiejętnego zarządzania wzornictwem oraz wzrost wykorzystania wzornictwa w jej działalności, co wpłynie na tworzenie innowacyjnych produktów.

Dofinansowanie projektu z UE: 75 650.00 PLN

Logotypy Funduszy Europejskich