Zbuduj z nami drewniany dom swoich marzeń!

Marzysz o własnym domu z drewna. Całorocznym lub letniskowym? Możesz go mieć nawet w 3 miesiące. Budujemy takie domy od 25 lat, spełniając marzenia naszych klientów. Pomagamy w zaprojektowaniu wymarzonego domu i dostosowaniu projektu do wymogów budowlanych. Jesteśmy polskim producentem energooszczędnych i ekologicznych domów drewnianych.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie naszych zleceniodawców, tak aby zamawiany przez nich dom z drewna spełniał pokładane w nim oczekiwania. Projekty, które tworzymy wspólnie z klientem, według jego wskazówek, mają na celu spełnienie marzeń o niepowtarzalnym, drewnianym domu.
Niewątpliwą zaletą naszej firmy jest połączenie zdobytego przez nas doświadczenia z zaletami technologii szkieletowej. Sprawia to, że czas trwania realizacji, których się podejmujemy, nie przekracza 2-3 miesięcy*. Wieloletnie doświadczenie przekłada się bezpośrednio na przemyślaną i bezpieczną konstrukcję szkieletową. Natomiast wieloletnia współpraca z lokalnymi i zagranicznymi dostawcami drewna to gwarancja jakości oraz długowieczności naszych realizacji.


25
Lat na rynku
1500
Zbudowanych domów
33
% nizsze koszty energii
3
tygodnie do stanu deweloperskiego

Nasza oferta w związku z przeznaczeniem funkcjonalnym oraz użytkowym produkowanym przez nas domów dzieli się na domy całoroczne, wielosezonowe oraz letniskowe. Budujemy również garaże, wiaty i altany drewniane.
Poszczególne grupy domów różnicuje system ocieplenia, przeznaczenie, sposób ogrzewania czy kubatura. Podział ten został stworzony aby jeszcze lepiej dostosować ofertę do Twoich potrzeb przy zachowaniu odpowiednich proporcji finansowych. Napisz do nas i umów się na niezobowiązujące spotkanie. Wspólnie możemy zbudować dom Twoich marzeń!


Nasze realizacje

Zobacz więcej realizacji


Kontakt

P.W. Hat-Bud s.c. A.W.Cz.Korbecki
ul. Dworska 25
38-430 Miejsce Piastowe

tel. 13 43 53 994
biuro@hat-bud.pl
tel. 603 205 518
NIP: 684-17-46-818
fax: 13 43 53 460
REGON: 370338034
Krzysztof Korbecki
Krzysztof Korbecki Prezes
Marcin Korbecki
Marcin Korbecki Dyrektor zarządzający +48 696 830 398
Józef Szubrycht
Józef Szubrycht Dyrektor ds. sprzedaży +48 603 205 518
Paweł Kosiba
Paweł Kosiba Project Manager + 48 791 954 170

    Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Podczas niezobowiązującego spotkania nasz przedstawiciel chętnie odpowie na Twoje pytania, rozwieje wątpliwości i opowie więcej o technologii budowy domów drewnianych. Zadzwoń i umówi się na spotkanie lub napisz wiadomość. Na pewno odpowiemy.